(+48) 22 831 13 04 smptchem@gmail.com

Decyzja o zawieszeniu organizacji Zjazdu Wiosennego SSTPChem 2020

sie 7, 2020 | Archiwum, Poprzednie Zjazdy

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zaleceniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzenienia się wirusa SARS-CoV-2, w tym wydane rozporządzenia przez instytucje naukowe dotyczące wstrzymania wyjazdów służbowych oraz uczestnictwa w konferencjach krajowych, podjęliśmy trudną decyzję o zawieszeniu organizacji i zmianie terminu Zjazdu Wiosennego Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego 2020, który miał się odbyć w dniach 1-5 kwietnia br. w Rytebłotach.

Jednocześnie informujemy, że konferencja odbędzie się w terminie późniejszym.

Wobec powyższego, wszystkie osoby, które dokonały opłaty konferencyjnej, prosimy o deklarację odnośnie zwrotu opłaty (opłata może pozostać na poczet Zjazdu Wiosennego SSPTChem 2020 w terminie późniejszym). W najbliższych dniach zostaną również przesłane instrukcje szczegółowe, dotyczące działań związanych z otrzymaniem zwrotu poniesionej opłaty.

Zwracamy się również z prośbą o przestrzeganie zaleceń i rekomendacji wydawanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, dostępnych pod adresem: www.gis.gov.pl/koronawirus

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny
Zjazdu Wiosennego Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego 2020