(+48) 22 831 13 04 smptchem@gmail.com

Zmiany dot. funkcjonowania Sekcji

cze 23, 2021 | Aktualności

Przyszedł czas na zmiany…
…choć u nas trwają one już od jakiegoś czasu 😉

Na przestrzeni lat charakter funkcjonowania naszej Sekcji nabrał nowego kierunku. Rokrocznie cieszy nas frekwencja na organizowanych przez Sekcję konferencjach. Widujemy znane twarze, ale i napawa nas dumą fakt, że nasze Zjazdy przyciągają coraz więcej nowych uczestników z różnych ośrodków – zarówno studentów, doktorantów, jak również doktorów – Młodych Naukowców. Oznacza to więc, że również w trakcie ostatnich lat, grono naszych odbiorców znacznie się powiększyło.

Staramy się nie tylko zapewnić lepszy dostęp do nauki, tym którzy zaczynają swoją przygodę w naukach chemiczno-biologicznych, ale również dbamy o to, aby ciągle podwyższać poziom naszych pozostałych działań oraz jakość materiałów jakie Państwu przekazujemy.

Zależy nam, aby wizerunek jednostki dorównywał standardom panującym w wielu innych krajach oraz odpowiadał jej funkcjonowaniu. Dlatego miło nam poinformować, że z wyrażonym poparciem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chemicznego, od dziś następuje zmiana nazwy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego na

Sekcja MŁODYCH Polskiego Towarzystwa Chemicznego (SMPTChem)

W związku z tą zmianą zostanie niedługo określony nowy regulamin Sekcji, a już od dzisiaj rozpoczynamy proces zmian wizerunkowych kanałów informacyjnych.

Od dzisiaj zapraszamy na:
facebooka: facebook.com/SMPTChem
Twittera: @smptchem
LinkedIna: company/smptchem

Kolejnym etapem będzie zmiana adresów stron – o tym i o pozostałych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do obserwowania naszych dalszych poczynań

Zarząd Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego